Funkcyjny

profil FUNKCYJNY - dla MŁODZIEŻY w wieku od 15 do 18 lat

funkcyjni

Pozostałe wyjazdy letnie

Pasym 30 Wrz. 2022 12 °C
Sob. 15 °C 7 °C
Niedz. 13 °C 10 °C
Pn 13 °C 9 °C

Profil Funkcyjni -Młoda Kadra został stworzony z myślą o naszych uczestnikach jeżdzących z nami od lat którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia. Upływ czasu najlepiej widać po dzieciach :) . Dzisiaj to młodzież, która chce spędzać czas na naszych wyjazdach , ale już wyrosła z oferowanych profili. Ich chęć uczestnictwa we wszystkich zajęciach i atrakcjach jest ogromna, co więcej znają ośrodek, zajęcia i podstwy większości realizowanych przez nas profili. Przyszła więc pora aby powierzyć im dodatkowe zadania i nauczyć odpowiedzialności nie tylko za siebie. Przygotujemy ich do bycia w przyszłości młodą kadrą. W tym celu w takcie obozu dostaną od nas dodatkowe przywileje, ale i zadania do wykonania na stanowiskach u boku naszej doświadczonej kadry. A zatem z 4 bloków zajęć, które odbywają sie pomiędzy śniadaniem a kolacją : 2 to zajęcia na wodzie i lądzie dla ich relaksu w gronie równieśników, na kolejne dwa  zostaną podzieleni na podgrupy i u boku instruktórów również bedą uczestniczyć w zajęciach, ale tym razem jako FUNKCYJNI-  pomocnicy, dodatkowa asekuracja czy po prostu "starsi bracia i siostry" dla młodszych uczestników obozu. 

Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach: A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

Ośrodek wypoczynkowy "KALWA" - położony niedaleko Olsztyna (ok. 30 km w kierunku Szczytna - 190km od Warszawy) ośrodek jest pięknie usytuowany nad brzegiem jeziora Kalwa wśród mazurskich lasów. Czyste powietrze, piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda, niespotykana fauna i flora. Dostępność urządzeń sportowych gwarantują doskonały wypoczynek oraz kontakt z przyrodą. Na terenie ośrodka znajdują się; korty tenisowe, boiska do gier zespołowych, przystań wodna ze sprzętem pływającym, pomost z kąpieliskiem i ratownikiem, kryty basen o dł. 25m, kręgielnia, bilard, sala dyskotekowa, sale konferencyjne.

Zakwaterowanie Nowoczesne i komfortowo wyposażone domki turystyczne typu BRDA, przeznaczone dla 6 osób. W każdym z nich na parterze znajduje się salon z TV SAT, radiem i telefonem, aneks kuchenny (z lodówką) i węzeł sanitarny (z natryskiem). Dwie kanapy narożne w saloniku. Na piętro prowadzą drewniane, kręcone schodki, tam zaś znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. Ośrodek ogrodzony i strzeżony.

Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach:

A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

  • Tak jak zostało to napisane we wstępie . Uczestnicy tego profilu będą uczestniczyć we wszystkich typach zajęć na wodzie i lądzie. :)

Wyżywienie - Trzy posiłki dziennie + podwieczorek: śniadania, obiad + podwieczorek, kolacja

Transport - Autokar klasy LUX
planowany wyjazd: zbiórka 9.00, ruszamy o 9.30-9.45, powrót 17.30-18.30 

Dojazd własny - zakwaterowanie na ośrodku od 13.30 w dniu przyjazdu i wykwaterowanie do godziny 13.00 w dniu wyjazdu

Ubezpieczenie - NNW


Termin - 25.06-03.07.2022 /8noclegów - 9 dni/
Turnus  kończy się obiadem


Cena: 2099 zł dojazd Autokarem


Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia:

Przejazd autokarem, pobyt wraz z wyżywieniem, opiekę trenerską i wychowawczą, ratowniczą, lekarską i pielęgniarki, realizację podanego programu edukacyjno-sportowego i innych atrakcji, korzystanie w ramach zajęć z jeziora oraz ze wszystkich obiektów ośrodka (basen, hala, świetlice), ubezpieczenie NNW, obowiązkowe UBEZPIECZENIE do TFG, obiad w dniu wyjazdu. W przypadku dojazdu własnego cena obniżona jest o 100zł/os.