O nas

trochę o tym co nas napędza

Firma WiKARO-SPORT powstała dzięki naszej pasji do sportów wodnych i aktywnego wypoczynku oraz kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących w Szkole Pływania.

Od początku swojej działalności za główny cel postawiliśmy sobie organizację aktywnego wypoczynku poprzez sport, rekreację i turystykę. Specjalizujemy się w nauczaniu pływania oraz organizowaniu obozów letnich sportowo-rekreacyjnych, obozów zimowych narciarsko-snowboardowych, wycieczek szkolnych, białych i zielonych szkół oraz innych imprez o podobnym charakterze.

Właściciel WiKARO-SPORT Krzysztof Karos. Obecnie czynny instruktor ratownictwa WOPR, pływania, motorowodny i BLS/AED. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży na basenach Warszawy i okolic.

Jako świetny wychowawca i organizator tworzy firmę, która doskonale zna potrzeby i wymagania swoich Klientów.

Chcemy, aby uczniowie WiKARO-SPORT osiągali optymalne wyniki w możliwie najkrótszym dla siebie czasie.

Dla osiągnięcia tego celu instruktorzy są w stałym kontakcie z uczniami w czasie nauki i dostosowują środki do poziomu ich rozwoju fizycznego i intelektualnego, przekazują im odpowiednią wiedzę.

Nasze obozy spotykają się z wielkim zainteresowaniem Rodziców, Nauczycieli, a przede wszystkim Dzieci. Zachęceni wspaniałym przyjęciem przygotowanej przez nas oferty co roku zwiększamy ilość organizowanych wycieczek szkolnych, białych i zielonych szkół oraz innych imprez przeznaczonych dla tego typów placówek oświatowych. Jesteśmy w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 765 oraz posiadamy certyfikat potwierdzający ubezpieczenie w AXA. Dostępne na dole strony.

Krzysztof Karos

Do organizacji każdej imprezy podchodzimy starannie i indywidualnie. Żaden wyjazd nie jest taki sam i na każdym są inne atrakcje. Aktywnie wypoczywając chcemy przedstawić piękne zakątki naszego kraju.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych i polecanych obiektów wypoczynkowych, w kraju i zagranicą, które zapewniają komfortowe warunki pobytu swoim gościom i dysponują dużym zapleczem obiektów i sprzętem sportowym. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi przewoźnikami, którzy oferują autokary typu LUX, spełniające wszystkie wymagania zawarte w przepisach o przewozie osób i ruchu drogowym.

Program poszczególnych imprez jest dostosowany do indywidualnych wymagań, propozycji i możliwości klientów.

Zapewniamy bardzo wysoką jakość naszych usług. Poprzez nasz profesjonalizm i solidność zyskujemy olbrzymią sympatię i uznanie wśród Dzieci, Rodziców i Nauczycieli w kraju i za granicą. Dbamy o dobro naszych Klientów, dlatego każdą ofertę przygotowujemy bardzo rzetelnie.

Przede wszystkim mamy na uwadze BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT i ZDROWY, AKTYWNY WYPOCZYNEK...

I OCZYWIŚCIE ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW.

Zespół WiKARO-SPORT

Nasi instruktorzy

Certyfikat Gwarancji Turystycznej 2022-2023