Sportowo - rozrywkowe

SPORTOWO - ROZRYWKOWY dla dzieci w wieku 10-15 lat

PROFIL SPORTOWO-ROZRYWKOWY -  Profil stworzony dla żeńskiej części obozu. W tym roku z nastawieniem na zajęcia przy muzyce mające na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej. W tym zajęcia gimnastyczne na matach, akrobatyczne, również z elementami stretchingu, gimnastyki korekcyjnej czy bardziej wyrafinowanych ćwiczeń dla bardziej zaawansowanych.  Dodatkowo zajęcia taneczne i tworzenie układów choreograficznych przy muzyce. Zajęcia odbywają się codziennie (1 bloki zajęć x 1,5h). Miejscem ćwiczeń będzie nie tylko zamknięta sala balowa w której na każdego uczestnika wypada ponad 10m2, ale również przestrzeń pod dwoma zadaszonymi i zakrytymi parasolami, podestami na świeżym powietrzu czy boisku. Ponadto dla wszystkich prawdziwa fuzja dobrej zabawy, muzyki, tańca i karaoke.

Pozostałe zajęcia dodatkowo każdy uczestnik obozu będzie uczestniczył codziennie w 3 blokach zajęć x 1-1.5h z profilu ogólnego (zajęcia plastyczne, plaża, kąpielisko oraz basen, rowery, boisko - gry zespołowe, kajaki, rowery wodne, survival itd)

Urozmaicony i wszechstronny PROGRAM ZAJĘĆ z akcentem na ruch na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach: A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

Ośrodek wypoczynkowy "KALWA" - położony niedaleko Olsztyna (ok. 30 km w kierunku Szczytna - 190km od Warszawy) ośrodek jest pięknie usytuowany nad brzegiem jeziora Kalwa wśród mazurskich lasów. Czyste powietrze, piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda, niespotykana fauna i flora. Dostępność urządzeń sportowych gwarantują doskonały wypoczynek oraz kontakt z przyrodą. Na terenie ośrodka znajdują się; korty tenisowe, boiska do gier zespołowych, przystań wodna ze sprzętem pływającym, pomost z kąpieliskiem i ratownikiem, kryty basen o dł. 25m, kręgielnia, bilard, sala dyskotekowa, sale konferencyjne.

Zakwaterowanie  Nowoczesne i komfortowo wyposażone domki turystyczne typu BRDA, przeznaczone dla 6 osób. W każdym z nich na parterze znajduje się salon, aneks kuchenny (z lodówką) i węzeł sanitarny (z natryskiem). Dwie kanapy narożne w saloniku. Na piętro prowadzą drewniane, kręcone schodki, tam zaś znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. Ośrodek ogrodzony i strzeżony.

Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach:

A i B przed południem (2 x 1.5h) - tzw zajęcia profilowe, C i D po południu (2 x 1h) - tzw zajęcia ogólnorozwojowe i Blok E (wieczorny).

 • Zajęcia przy  muzyce  - Zajęcia gimnastyczne na matach, korkcyjne, stretching, ale również elementy układów tanecznych, Hip HOP , ZUMBA 
 • Gry zespołowe i zabawy animacyjne - frisbee, siatkówka, koszykówka, ringo, gry i zabawy integracyjne
 • Zajęcia teatralne - przygotowanie przedstawienia teatralnego, od pomysłu do premiery, mini playback show itp.
 • Karaoke
 • Zajęcia plastyczne - lepienie z gliny, masy solnej, ciecz nieniutonowska itp
 • Zajęcia ze sprzętem pływającym - zajęcia na wodzie z użyciem sprzętu pływającego: kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne. Wszystkie zajęcia na wodzie odbywać się będą z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, z obecnością kadry instruktorskiej i ratowniczej. Z założenia zajęcia są dla dzieci i to one wykonują większość manewrów i poleceń związanych z prowadzeniem.
 • Pływanie - nauka i doskonalenie pływania pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów WiKARO-SPORT. Zajęcia odbywać się będą zgodnie ze standardem WiKARO-SPORT. Możliwość uzyskania karty pływackiej oraz specjalnej karty pływackiej.
 • Zajęcia "Science" - Przyjazna strona nauki poznawana poprzez eksperymenty i doświadczenia np. ciecz nieniutonowska, suchy lód itp.
 • Zajęcia "Survivalowe" - jak przeżyć w lesie, postawy budowania schronień (szałasu, miejsca do spania).
 • Rowery - wycieczki i rajdy rowerowe, obowiązkowe kaski na głowę.
 • Wieczorami - dyskoteki, ognisko, zabawa nocna.
 • OLIMPIADA - konkurencje sportowe i umysłowe
 • oraz moc innych atrakcji :)

Wyżywienie - Trzy posiłki dziennie + podwieczorek: śniadania, obiad + podwieczorek, kolacja

Transport - Autokar klasy LUX
planowany wyjazd: zbiórka 9.00, ruszamy o 09.30-9.45, powrót 17.30-18.30 

Dojazd własny - zakwaterowanie na ośrodku od 13.30 w dniu przyjazdu i wykwaterowanie do godziny 13.00 w dniu wyjazdu

Ubezpieczenie - NNW


Termin - 22-30.06.2024 /8 noclegów - 9dni/
Turnus kończy się obiadem


Cena: 2749 zł dojazd Autokarem

Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia:

Przejazd autokarem, pobyt wraz z wyżywieniem, opiekę trenerską i wychowawczą, ratowniczą, lekarską i pielęgniarki, realizację podanego programu edukacyjno-sportowego i innych atrakcji, korzystanie w ramach zajęć z jeziora oraz ze wszystkich obiektów ośrodka ( hala, świetlice, boska , sale do tańca), ubezpieczenie NNW, obowiązkowe UBEZPIECZENIE do TFG, obiad w dniu wyjazdu. W przypadku dojazdu własnego cena obniżona jest o 100zł/os.