Rezerwacja uczestnictwa

na obozie letnim 2024

Możliwość rezerwacji na wyjazdy letnie 2024

już 3 kwietnia. ruszy MOŻLIWOŚĆ rezerwacji miejsca na wyjazdach letnich, 


na początek do pasymia, 


a 10 kwietnia w BORY TUCHOLSKIE.

  

ZAPRASZAMY i Dziękujemy za ZAinteresowanie

Możliwość rezerwacji na wyjazdy letnie 2020 uruchomimy od 03.06

obecnie przygotowujemy procedury na podstawie Głównych wytycznych ministra zdrowia i głównego inspektora sanitarnego  oraz Ministerstwa edukacji narodowej. Zapraszamy

Skończyły się już miejsca, wyjazd jest już w trakcie lub zakończył się, zapraszamy na nasze wyjazdy zimowe i za rok

Wybierz lokalizację*
Pasym 22-30.06.2024r (9dni)
Profil obozu
Dzieci młodsze
Ogólny
Profil wodny
Sportowo-Rozrywkowy
Ratownictwo
Funkcyjni + Młoda Kadra
Wybór formy dojazdu*
dojazd własny
autokar
Wyrażam zgodę *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z dostarczeniem danych niezbędnych dla realizacji rezerwacji na imprezach organizowanych przez WiKARO-SPORT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną od WiKARO-SPORT. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma WiKARO-SPORT (ul. Puławska 45/155, 05-500 Piaseczno), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potwierdzam *

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj.Dz.U.2014.1182) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WiKARO-SPORT (ul. Puławska 45/155, 05-500 Piaseczno) dla celów związanych z uczestnictwem i działalnością prowadzona przez WiKARO-SPORT w tym otrzymywaniu informacji drogą mailowa dotyczących działalności, projektów i zadań realizowanych przez firmę.
Dane będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z działalnością WiKARO-SPORT. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane są podane dobrowolnie.

Wiem, że *

Zgodnie z ustawą o Prawach Konsumenta z 30 Maja 2014 przysługuje Mi prawo do odstąpienia od tej umowy bez podania przyczyny w przeciągu 14 od daty jej zawarcia.