Dzieci młodsze

OBÓZ DLA DZIECI MŁODSZYCH w wieku 6-10 lat - od 4-8 osób w grupie

ogólnorozwojowe, plastyka, science, taniec, GRY ZESPOŁOWE, sporty wodne, rowery, PŁYWANIE i inne

dzieci młodsze

Pozostałe wyjazdy letnie

Pasym 31 Sty. 2023 2 °C
Śr 1 °C 2 °C
Czw 1 °C 0 °C
Pią 0 °C -2 °C

Przy profilu dzieci młodszych wychowawca zakwaterowany jest z dziećmi w domku - max 4 dzieci. Duży dystans do pozostałych domków i obozowiczów sprawia, że obóz w Pasymiu jest idealnym miejscem na bezpieczny, pełen wrażeń i ruchu na świeżym powietrzu wyjazd Twojego dziecka. Dużo kadry pedagogicznej i specjalistycznej (grupy do 8 osób ) oraz różnorodność zajęć sprawia ze dzieci czuja się pewnie i bezpiecznie z dala od mamy i taty :). 

Urozmaicony i wszechstronny PROGRAM ZAJĘĆ z akcentem na ruch na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach: A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

Ośrodek wypoczynkowy "KALWA" - położony niedaleko Olsztyna (ok. 30 km w kierunku Szczytna - 190km od Warszawy) ośrodek jest pięknie usytuowany nad brzegiem jeziora Kalwa wśród mazurskich lasów. Czyste powietrze, piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda, niespotykana fauna i flora. Dostępność urządzeń sportowych gwarantują doskonały wypoczynek oraz kontakt z przyrodą. Na terenie ośrodka znajdują się; korty tenisowe, boiska do gier zespołowych, przystań wodna ze sprzętem pływającym, pomost z kąpieliskiem i ratownikiem, kryty basen o dł. 25m, kręgielnia, bilard, sala dyskotekowa, sale konferencyjne.

Zakwaterowanie  - Nowoczesne i komfortowo wyposażone domki turystyczne typu BRDA, przeznaczone dla 6 osób . W każdym z nich na parterze znajduje się salon z TV SAT, radiem i telefonem, aneks kuchenny (z lodówką) i węzeł sanitarny (z natryskiem). Dwie kanapy narożne w saloniku. Na piętro prowadzą drewniane, kręcone schodki, tam zaś znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami . Ośrodek ogrodzony i strzeżony.

Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach:

A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

 • Kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych, rozwijanie dziecięcych umiejętności manualnych.
 • Gry zespołowe i zabawy animacyjne - frisbee, piłka nożna, ringo, gry i zabawy integracyjne
 • Pływanie - nauka i doskonalenie pływania pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów WiKARO-SPORT. Zajęcia odbywać się będą zgodnie ze standardem WiKARO-SPORT na basenie 25m (grupy zaawansowane) i w brodziku (grupy początkujące). Możliwość uzyskania karty pływackiej oraz specjalnej karty pływackiej.
 • Zajęcia "Science" - Przyjazna strona nauki poznawana poprzez eksperymenty i doświadczenia np. ciecz nieniutonowska, suchy lód itp.
 • Zajęcia taneczno-gimnastyczne - Zajęcia ruchowe przy muzyce z elementami tańca, gimnastyki i korektywa postawy. Ponadto elementy ZUMBY oraz układy taneczne, elementy tańca nowoczesnego, współczesnego i cheerleaders.
 • Zajęcia przyrodnicze - wiele ciekawych zajęć z wiedzy o faunie i florze. Zagadnienia ekologiczno-przyrodnicze.
 • Elementy "survivalu" - budowanie szałasów, tworzenie czegoś z niczego, elementy przetrwania w lesie.
 • Zajęcia teatralne - przygotowanie przedstawienia teatralnego, od pomysłu do premiery, mini playback show itp.
 • Zajęcia plastyczne - lepienie z gliny, masy solnej, ołówek, kreda, akwarela itp
 • Zajęcia z ratownictwa - zajęcia będą prowadzić instruktorzy i ratownicy WOPR. Przybliżymy zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy przed medycznej, podstawy ratownictwa wodnego (ćwiczenia ze sprzętem ratowniczym).
 • Zajęcia ze sprzętem pływającym - zajęcia na wodzie z użyciem sprzętu pływającego: łodzie wiosłowe, rowery wodne . Wszystkie zajęcia na wodach odbywać się będą z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, z obecnością kadry instruktorskiej i ratowniczej. Z założenia zajęcia są dla dzieci i to one wykonują większość manewrów i poleceń związanych z prowadzeniem łodzi.
 • Rowery - wycieczki i rajdy rowerowe po trasach rowerowych i w ośrodku, obowiązkowe kaski na głowę.
 • Wieczorami - karaoke,dyskoteki, ognisko
 • OLIMPIADA - konkurencje sportowe i umysłowe
 • oraz moc innych atrakcji :)

Wyżywienie - Trzy posiłki dziennie + podwieczorek: śniadania, obiad + podwieczorek, kolacja

Transport - Autokar klasy LUX
planowany wyjazd: zbiórka 09.00, ruszamy 9.30-9.45, powrót 17.30-18.30 

Dojazd własny - zakwaterowanie na ośrodku od 13.30 w dniu przyjazdu i wykwaterowanie do godziny 13.00 w dniu wyjazdu

Ubezpieczenie - NNW


Termin - 25.06-03.07.2022 /8 noclegów - 9dni/
Turnus kończy się obiadem


Cena: 2299 zł dojazd Autokarem


Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia:

Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia: Przejazd autokarem, pobyt wraz z wyżywieniem, opiekę trenerską i wychowawczą, ratowniczą, lekarską i pielęgniarki, udział w olimpiadzie z nagrodami, realizację podanego programu edukacyjno-sportowego i innych atrakcji, korzystanie w ramach zajęć z jeziora oraz ze wszystkich obiektów ośrodka (basen, hala, świetlice), ubezpieczenie NNW, obowiązkowe UBEZPIECZENIE do TFG, obiad w dniu wyjazdu. W przypadku dojazdu własnego cena obniżona jest o 100zł/os.