Dzieci młodsze

OBÓZ DLA DZIECI MŁODSZYCH w wieku 7-10 lat - od 4-8 osób w grupie

ogólnorozwojowe, pływanie, plastyka, science, taniec, teatr, sporty wodne, rowery i inne

dzieci młodsze

Pozostałe wyjazdy letnie

Pasym 1 Czerwiec 2020 16 °C
Wiatr: 5.99 mph
Wilgotność: 45% Ciśnienie: 1020 hPa
Wt 17 °C 7 °C
Śr 15 °C 6 °C
Czw 18 °C 8 °C
Pią 22 °C 9 °C
Sob 13 °C 12 °C

Obóz w Pasymiu jest idealnym miejscem na pierwszy samodzielny wyjazd Twojego dziecka. Dużo kadry pedagogicznej i specjalistycznej (grupy 4-8 osób ) oraz różnorodność zajęć sprawia ze dzieci czuja się pewnie i bezpiecznie z dala od mamy i taty :). Młodsze dzieci są zakwaterowane w domkach razem z opiekunami /wychowawcami/, a przy zajęciach specjalistycznych jeden instruktor przypada na 5-6 dzieci.

Urozmaicony i wszechstronny PROGRAM ZAJĘĆ z akcentem na ruch na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach: A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

Ośrodek wypoczynkowy "KALWA" - położony niedaleko Olsztyna (ok. 30 km w kierunku Szczytna - 190km od Warszawy) ośrodek jest pięknie usytuowany nad brzegiem jeziora Kalwa wśród mazurskich lasów. Czyste powietrze, piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda, niespotykana fauna i flora. Dostępność urządzeń sportowych gwarantują doskonały wypoczynek oraz kontakt z przyrodą. Na terenie ośrodka znajdują się; korty tenisowe, boiska do gier zespołowych, przystań wodna ze sprzętem pływającym, pomost z kąpieliskiem i ratownikiem, kryty basen o dł. 25m, kręgielnia, bilard, sala dyskotekowa, sale konferencyjne.

Zakwaterowanie Nowoczesne i komfortowo wyposażone domki turystyczne typu BRDA, przeznaczone dla 6 osób. W każdym z nich na parterze znajduje się salon z TV SAT, radiem i telefonem, aneks kuchenny (z lodówką) i węzeł sanitarny (z natryskiem). Dwie kanapy narożne w saloniku. Na piętro prowadzą drewniane, kręcone schodki, tam zaś znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami. Ośrodek ogrodzony i strzeżony.

Zajęcia odbywają się przez cały dzień w 5 blokach:

A i B przed południem (2 x 1.5h), C i D po południu (2 x 1h) i Blok E (wieczorny).

 • Kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych, rozwijanie dziecięcych umiejętności manualnych.
 • Gry zespołowe i zabawy animacyjne - frisbee, unihokej, piłka nożna, ringo, gry i zabawy integracyjne
 • Pływanie - nauka i doskonalenie pływania pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów WiKARO-SPORT. Zajęcia odbywać się będą zgodnie ze standardem WiKARO-SPORT na basenie 25m (grupy zaawansowane) i w brodziku (grupy początkujące). Możliwość uzyskania karty pływackiej oraz specjalnej karty pływackiej.
 • Zajęcia "Science" - Przyjazna strona nauki poznawana poprzez eksperymenty i doświadczenia np. ciecz nieniutonowska, suchy lód itp.
 • Zajęcia taneczno-gimnastyczne - Zajęcia ruchowe przy muzyce z elementami tańca, gimnastyki i korektywa postawy. Ponadto elementy ZUMBY oraz układy taneczne, elementy tańca nowoczesnego, współczesnego i cheerleaders.
 • Zajęcia przyrodnicze - wiele ciekawych zajęć z wiedzy o faunie i florze. Zagadnienia ekologiczno-przyrodnicze.
 • Elementy "survivalu" - budowanie szałasów, tworzenie czegoś z niczego, elementy przetrwania w lesie.

 • Zajęcia teatralne - przygotowanie przedstawienia teatralnego, od pomysłu do premiery, mini playback show itp.
 • Zajęcia plastyczne - lepienie z gliny, masy solnej, ołówek, kreda, akwarela itp
 • Zajęcia z ratownictwa - zajęcia będą prowadzić instruktorzy i ratownicy WOPR. Przybliżymy zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy przed medycznej, podstawy ratownictwa wodnego (ćwiczenia ze sprzętem ratowniczym).
 • Zajęcia ze sprzętem pływającym - zajęcia na wodzie z użyciem sprzętu pływającego: łodzie wiosłowe, rowery wodne . Wszystkie zajęcia na wodach odbywać się będą z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, z obecnością kadry instruktorskiej i ratowniczej. Z założenia zajęcia są dla dzieci i to one wykonują większość manewrów i poleceń związanych z prowadzeniem łodzi.
 • Rowery - wycieczki i rajdy rowerowe po trasach rowerowych i w ośrodku, obowiązkowe kaski na głowę.
 • Wieczorami - karaoke,dyskoteki, ognisko
 • OLIMPIADA - konkurencje sportowe i umysłowe
 • oraz moc innych atrakcji :)

Wyżywienie - Trzy posiłki dziennie + podwieczorek: śniadania (szwedzki stół), obiad + podwieczorek, kolacja (szwedzki stół)


Transport - Autokar klasy LUX
planowany wyjazd: zbiórka 9.45, ruszamy o 10.15, powrót 17.30-18.30

Ubezpieczenie - NNW


Termin - 23.06-02.07.2019 /10 dni/
Turnus rozpoczynakończy się obiadem


Cena: 2099 zł

Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia:

Cena za wyjazd zawiera następujące świadczenia: Przejazd autokarem, pobyt wraz z wyżywieniem, opiekę trenerską i wychowawczą, ratowniczą, lekarską i pielęgniarki, udział w olimpiadzie z nagrodami, realizację podanego programu edukacyjno-sportowego i innych atrakcji, korzystanie w ramach zajęć z jeziora oraz ze wszystkich obiektów ośrodka (basen, hala, świetlice), ubezpieczenie NNW, obowiązkowe UBEZPIECZENIE do TFG, obiad w dniu wyjazdu.