Rezerwacja uczestnictwa

na obozie letnim 2023

Wybierz lokalizację*
Pasym 24.06 - 02.07.2023
Profil obozu
Dzieci młodsze
Ogólny
Profil wodny
Sportowo-Rozrywkowy
Ratownictwo
Funkcyjni + Młoda Kadra
Wybór formy dojazdu*
dojazd własny
autokar
Wyrażam zgodę *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z dostarczeniem danych niezbędnych dla realizacji rezerwacji na imprezach organizowanych przez WiKARO-SPORT. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną od WiKARO-SPORT. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma WiKARO-SPORT (ul. Belwederska 36/38d m 119, 00-594 Warszawa), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potwierdzam *

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj.Dz.U.2014.1182) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WiKARO-SPORT (ul. Belwederska 36/38d m 119, 00-594 Warszawa) dla celów związanych z uczestnictwem i działalnością prowadzona przez WiKARO-SPORT w tym otrzymywaniu informacji drogą mailowa dotyczących działalności, projektów i zadań realizowanych przez firmę.
Dane będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z działalnością WiKARO-SPORT. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane są podane dobrowolnie.

Wiem, że *

Zgodnie z ustawą o Prawach Konsumenta z 30 Maja 2014 przysługuje Mi prawo do odstąpienia od tej umowy bez podania przyczyny w przeciągu 14 od daty jej zawarcia.